Jaké jsou podmínky?
   
 

1. Presence na webu zdarma. Nejdříve se zaregistrujte a poté vložte do kolonky "vlož svůj profil / projektovou nabídku" presentaci toho co Vaše dílna umí a co byste rádi nabídli. Doporučujeme uvést maximum možných informací včetně konkrétních cen a konkrétních projektů. Případně se i na nás obraťte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Vše můžeme později opravit.  

   
 
2. Jobula.cz zahájí marketingovou činnost ve snaze přivést registrovaným a presentovaným chráněným dílnám novou klientelu.  
   
 
3. Chráněná dílna se zaváže poskytnout všem klientům, kteří poptají práci přes Jobula.cz 3% /nebo větší / slevu na projektové práce oproti běžným klientům.  V případě úspěšného provedení projektu a zaplacení klientem odvede chráněná dílna Jobula.cz provizi "success fee", buď fixní nebo procentuální. Sazebník, zohledňující velikost projektu - a z toho plynoucí provizi, spolu vyjednáme. Cílem je spravedlivá odměna pro všechny aktéry, která vytvoří dlouhodobá, trvale udržitelná spojenectví - chráněná dílna se stane součástí ekosystému , který se bude snažit stávajícím i novým klientům presentovat nabídky práce chráněných dílen jako sociálně, ekonomicky, kvalitativně i daňově příznivý dodavatelský sektor. 
   
 
Projekt Jobula.cz se teprve rozvíjí a proto prosíme o trpělivost  s případnými změnami, které budeme pilovat i v závislosti na odezvě. Výhoda tvorby ekosystému může vést k tvorbě nové klientely, která o daňových a komerčních výhodách práce chráněných dílen doposud neměla dostatek informací. Neváhejte se s námi spojit na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., rádi promluvíme a systém společně nastavíme.